dj wodzirej na wesele

DJ wodzirej na wesele – jak wybrać?

DJ wodzirej wesele – jak wybrać?

Oprawa muzyczna to jeden z najważniejszych warunków udanego wesela. Jeśli zapytacie przyjaciół co jest najważniejsze na weselu to z pewnością wielu odpowie „zimna wódka i dobra muzyka”. Oprawa muzyczna to jeden z najważniejszych elementów i warunek świetnej zabawy. Dobry DJ Wodzirej na wesele potrafi z normalnego szarego wesela uczynić niezwykłe. Nieprofesjonalny DJ potrafi zepsuć nawet najbardziej zorganizowaną uroczystość. W tym artykule nie będę rozpatrywał co lepsze – zespół muzyczny czy DJ wodzirej na wesele. Będę skupiał się na tym, jak dokonać wyboru i na co zwrócić uwagę podczas doboru akompaniamentu muzycznego wesela bez względu na to jaką formę zdecydowaliście się wybrać.

Profesjonalny, szanujący się i sprawdzony DJ będzie kosztować zdecydowanie więcej. Nie sugeruję tu przesadnej rozrzutności, ale czasami lepiej znaleźć oszczędności w innym miejscu. Nie zdziwcie się, że utalentowany DJ oczekuje dobrego wynagrodzenia (więcej o tym możecie przeczytać w artykule Ile kosztuje wynajęcie DJ -a). Prawdziwi profesjonaliści zawsze kosztują więcej. Musicie uważać na oferty typy “niezwykłe okazje”, “świetny zespół w cenie DJ” , “taniej nie znajdziecie”. Ogłoszenia tego typu powinny budzić Waszą ostrożność. Niska cena nigdy nie idzie w parze z jakością.

Czego oczekujecie?

Nim dokonacie wyboru co do DJ-a pomyślcie czego naprawdę oczekujecie? Jaki styl ma mieć Wasza uroczystość weselna? Zdecydowanie będzie Wam o wiele łatwiej odrzucić część propozycji. W trakcie spotkania z DJ-em podajcie swoje oczekiwania a także proponowany obraz uroczystości weselnej i zweryfikujcie w jakim stopniu koreluje się z inicjatywami drugiej strony. Takie spotkania pozwalają także wstępnie zweryfikować czy współpraca będzie układała się po Waszej myśli. Jeśli macie wrażenie, że nie ma „chemii” między Wami to lepiej uważnie rozważcie podpisanie kontraktu.

Dobry DJ wodzirej na wesele!

Szanujący się DJ wodzirej na wesele demonstruje część swoich umiejętności w formie prezentacji zdjęć. Koniecznie trzeba poznać się z taką prezentacją i zdecydować czy nam to odpowiada czy poszukujemy innej alternatywy. Jeśli byliśmy na uroczystościach weselnych u rodziny i przyjaciół z pewnością mamy możliwość przypomnieć sobie te, na których bawiliśmy się najlepiej. Alternatywnym sposobem jest weryfikacja opinii   i doświadczeń innych. W czasach dostępności internetu jest to bardzo łatwe.

To “coś”

DJ na wesele powinien posiadać szczególne umiejętności i coś takiego co niektórzy zwą “wyczuciem publiki”. Doskonała oprawa muzyczna to pierwsza rzecz, ale talent porwania gości do tańca i sprawienia że bawimy się znakomicie to druga kwestia. DJ jest jednocześnie wodzirejem i musi doskonale czuć się w tej roli. Na weselach  miewają na prawdę różne sytuacje, często nie wszystko idzie zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Profesjonalny prezenter będzie potrafił bez problemu zapobiec trudnej sytuacji.

Na sam koniec mała historia. Mój dobry znajomy opowiadał mi o weselu na które był zaproszony. „Muzykanci” rozpoczęli uroczystość piosenką “Upływa szybko życie”. Tekst utworu “za rok, za dzień, za chwile razem nie będzie nas” wprowadził wszystkich w niezbyt przyjemną atmosferę, którą niełatwo było zmienić. Na innej uroczystości weselnej pewnej cioci “po przejściach”, zadedykowano utwór “Znowu w życiu mi nie wyszło” Budki Suflera. Chociaż to klasyczny gatunek i jedna z najbardziej mi znanych polskich piosenek to w przypadku wesel i innych podobnych sytuacji, zdecydowanie nie trafiony utwór.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – polecam kontakt przez stronę www.DJGorsky.pl a także przez kontakt pod numerem 731-446-971. Możesz zobaczyć mnie również na http://www.facebook.com/djgorsky

Polecam również sprawdzić poniższy artykuł:

Leave a Reply

Your email address will not be published.