dj na osiemnastke

Jaki DJ na osiemnastkę?

Jaki DJ na osiemnastkę?

Nawet w dobie dostępu do internetu ciężko jest trafić na dobrego DJ na osiemnastkę. Niezależnie czy będzie grał on dla młodzieży, rodziny czy też mieszanego towarzystwa – powinien umieć trafić w gust każdego gościa. Nie raz pewnie spotkałeś/aś się z imprezą na której grał beznadziejny DJ / wodzirej. Myślałeś/aś wtedy zapewne, że zrobisz wszystko, aby Twoja osiemnastka nie była taka sama. Masz na to szansę dzięki temu poradnikowi.

Ale najpierw…

Zasada nr 1 – zawsze sprawdzaj opinie. Nie tylko w internecie, ale także u swoich znajomych. Jeśli DJ nie jest z Twojej okolicy lub nie grał u Twoich kolegów/koleżanek – proś go o numery telefonów do osób u których już wcześniej obsługiwał imprezę.

Zasada nr 2 – zawsze oglądaj zdjęcia. Nie z jednej, ale z kilku imprez. Jeśli DJ pokazuje Ci fotografie z jednego wydarzenia i twierdzi, że nie ma więcej wtedy dam Ci dobrą radę – szukaj dalej.

Zasada nr 3 – porozmawiaj dłużej z DJ-em. Nie sugeruj się zapewnieniami, że umie on wszystko i zagra każdy utwór. Zapytaj go o preferowany repertuar na Twoją imprezę, a także o to czy gra utwory na życzenie. Każdy profesjonalny DJ na 18 powinien mieć ze sobą przenośny internet lub inny punkt dostępu.

Zasada nr 4 – tanio nie oznacza dobrze. To jedna z najważniejszych zasad. Jeśli DJ za osiemnastkę pobiera opłatę w wysokości 300 PLN, to nie wróży dobrze. Może to oznaczać, że dopiero się uczy lub ma sprzęt bardzo słabej jakości. Zapewniam Cię, że w takim przypadku istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że impreza nie uda się tak jak sobie wymarzyłeś/aś lub co gorsze – skończy się w trakcie na przykład przez awarię sprzętu.

Mam nadzieję, że rozwiałem wszystkie Twoje wątpliwości. Jeśli potrzebny Ci DJ na osiemnastkę, który sprawi, że jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu stanie się jednym z najlepszych – świetnie trafiłeś/aś. Sprawdź pełną ofertę moich usług na www.DJGorsky.pl lub skontaktuj się ze mną pod numerem 731-446-971. Sprawdź też na http://www.facebook.com/djgorsky

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – sprawdź pozostałe artykuły:

Leave a Reply

Your email address will not be published.